BOMBAY SAPPHIRE GIN 700ML 40%

Producent:
Dostępność:
szt.
Cena netto: 80,49 zł 109,97 zł99,00 zł

BOMBAY SAPPHIRE LONDON DRY GIN to jedna z najbardziej znanych na świecie marek ginu. Wysokiej jakości trunek wyróżnia pełny, niepowtarzalny smak, na który składa się bukiet powstający z dziesięciu starannie wyselekcjonowanych składników. Korzeń dzięgla, rajski pieprz, jagody kubeby, korzeń irysa, kora kasji, kolendra, jagody jałowca, migdały, lukrecja i skórka cytryny nadają mu wyjątkowy aromat. W smaku nie ma wyczuwalnej goryczki, natomiast wrażenia zapachowe są niezwykle subtelne.

Gin Bombay Sapphire jest produkowany w oparciu o oryginalną recepturę z 1761 roku. Proces potrójnej destylacji sprawia, że trunek jest niezwykle klarowny i ma pełny aromat. Bombay Sapphire wyróżnia także oryginalne opakowanie. Butelka łączy w sobie elegancki, konserwatywny styl i nowoczesność.

Gin Bombay Sapphire można degustować na wiele sposobów. Świetnie smakuje w postaci czystej, bez dodatków. Po schłodzeniu w lodówce należy podawać trunek w małych kieliszkach, na kostkach lodu. Ten wyjątkowy gin stanowić może także bazę do przyrządzenia wyśmienitych drinków.